  • : 49U950A-W.AEU
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Model
49U950A-W
Screen size
49"
Screen type
IPS
Refresh rate
144Hz
Screen resolution
5120 x 1440
Screen aspect ratio
32:9
Color gamut
DCI-P3 98% (CIE1976)
Brightness
400cd/m²
Color saturation
16.7M
Contrast
1000:1
Response time
5ms (GtG at Faster)
Viewing angle
178º (R/L), 178º (U/D)
I/O
HDMI: Yes(2ea) HDMI Version: 2.1 HDMI (HDCP Version): 2.2 DisplayPort: YES(1ea) DP Version: 1.4 DP (HDCP Version): 2.2 USB-C: YES(1ea) USB-C (HDCP Version): 2.2 USB-C (Data Transsmission) USB-C (Power Delivery): 90W USB Upstream Port: Yes(1ea/ver2.0) USB Downstream Port: Yes (2ea/ver3.0) Built-in KVM Headphone out: 3-pole (Sound Only)
Audio
Speaker 10W x 2 Rich Bass
Mechanical design
Tilt/Height/Swivel Wall Mountable [mm]: 100 x 100
Curvature
3800R
Features
Power adapter
Built-in Power AC Input 100~240V (50/60Hz)
Power consumption
Power Consumption (On-Mode): 103W Power Consumption (On-Mode) (ErP): 45W Power Consumption (Sleep Mode): Less than 0.5W Power Consumption (DC Off): Less than 0.3W
Weight
17.3 kg
Dimensions
1215.1 x 598.2 x 260.0 mm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Screen typeIPS
Screen size49"
Screen Resolution5120 x 1440
Screen aspect ratio32:9
Brightness400cd/m²
Contrast1000:1
I/OHDMI: Yes(2ea) HDMI Version: 2.1 HDMI (HDCP Version): 2.2 DisplayPort: YES(1ea) DP Version: 1.4 DP (HDCP Version): 2.2 USB-C: YES(1ea) USB-C (HDCP Version): 2.2 USB-C (Data Transsmission) USB-C (Power Delivery): 90W USB Upstream Port: Yes(1ea/ver2.0) USB
Weight17.3 kg
Dimensions1215.1 x 598.2 x 260.0 mm
Refresh rate144Hz
Color Saturation16.7M
Response Time5ms (GtG at Faster)
Viewing Angle178º (R/L), 178º (U/D)
Mechanical DesignTilt/Height/Swivel Wall Mountable [mm]: 100 x 100
Model49U950A-W
Color GamutDCI-P3 98% (CIE1976)
Power ConsumptionPower Consumption (On-Mode): 103W Power Consumption (On-Mode) (ErP): 45W Power Consumption (Sleep Mode): Less than 0.5W Power Consumption (DC Off): Less than 0.3W
AudioSpeaker 10W x 2 Rich Bass
Curvature3800R
Power AdapterBuilt-in Power AC Input 100~240V (50/60Hz)
Тегло17.30кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)49
Резолюция5120x1440
Тип панелIPS
Честота на опресняване (Hz)60
Време за реакция (ms)5ms GtG
Съотношение на страните32:9
ИзвитДа
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB-C
СвързаностUSB хъб
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбДа
LG 49U950A-W 49" UltraWide 32:9 IPS Монитор
Ключови Предимства
  • Масивен 32:9 екран — Еквивалентен на два 27" QHD монитора един до друг без рамка, идеален за многозадачна работа и творчески проекти.
  • USB-C свързаност — Опростете бюрото си с един кабел за видео, данни и до 90W захранване на лаптопа.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран49"
Резолюция5120x1440 (Dual QHD)
ИзвитДа
HDR поддръжкаHDR10
Честота на опресняване60 Hz